Agnieszka Biały, Założycielka

„Jeśli wierzysz, że coś możesz lub czegoś nie możesz, zawsze masz rację”. Henry Ford

Największą przyjemność w mojej pracy sprawia mi to, że każdego dnia spotykam wielu różnych ludzi, którym mogę pomagać w nauce języków. Każda poznana osoba jest dla mnie inspiracją i motywacją do dalszej pracy i rozwoju, szczerą radość czerpię z dzielenia się wiedzą z innymi, a ogromną satysfakcję sprawiają mi wszelkie dowody na to, że komuś się ona przydała.

Nauka języka ma być przyjemnością! Stanie się nią wtedy, kiedy tylko odrzucimy stare schematy myślenia i otworzymy się na nowe :) Wierzę, że każdy, kto tylko chce, również może tak patrzeć na naukę języków… :)

Studia dwujęzyczne, kursy metodyczne i liczne książki/audiobooki z obszarów językowo-metodycznych pozwoliły mi zdobyć wiedzę, którą mogę się dzisiaj dzielić. Jednak tak naprawdę to pogłębianie tej wiedzy, stały kontakt z językami, ciągłe poszukiwanie rozwiązań i narzędzi, które będą skuteczne dla każdego, ALE PRZEDE WSZYSTKIMI LUDZIE dają mi poczucie zrealizowania czegoś dobrego. Wierzę, że kluczem do sukcesu jest umiejętność wysłuchania drugiej osoby i właściwa odpowiedź na to, czego w danym momencie potrzebuje.

Współtworzę bloga jezykipodroze.pl, dzięki któremu pokazuję Ci, że w możliwie krótkim czasie da się zrealizować swój cel i nauczyć się języka obcego (i nie tylko!)! :)

Lubię ciągłe zmiany, poczucie wolności i uczucie motyli w brzuchu, które towarzyszy każdej mojej podróży. Uczenie się języka traktuję jako odkrywanie nowego, inspirującego świata, możliwość obcowania z różnymi ludźmi, a co za tym idzie kulturą, sposobem bycia; jako coś, co otwiera wiele drzwi i pozwala zachować dystans do siebie i otaczającego świata, który dzięki znajomości innych języków nabiera wielu wymiarów, staje się kolorowy, autentyczny. 

Prywatnie energię czerpię z dobrej, mocnej i czarnej kawy :) inspirujących książek, codziennej aktywności, pozytywnej muzyki i pozytywnie naładowych ludzi, a moje serce i duszę zajmuje moja mała córa :)

                                         
 Fly High by Eltee.pl    ul. Klimczaka 17/132    02-797 Warszawa     info@eltee.pl   
VMD Script logo
Do góry