Barbara, lektorka angielskiego (specjalizacje: Financial English, Accounting English)

W Eltee prowadzi specjalistyczne kursy: Accounting English oraz Financial English. 

Jest członkiem The British Polish Chamber of Commerce. Zajęcia nauki języka angielskiego dla dorosłych prowadzi od 1990 roku. W 1990 zdała egzamin państwowy na tłumacza i jest zarejestrowanym tłumaczem języka angielskiego w NOT (Naczelna Organizacja Techniczna). Ukończyła kursy Business English w Wielkiej Brytanii oraz w British Council w Polsce. Jest absolwentką Uniwersyteckiego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego i Edukacji Europejskiej (UW). Uzyskała najbardziej prestiżowe i uznawane międzynarodowo certyfikaty wydane przez University of Cambridge ESOL Examination: BEC (Certyfikat Business English Higher) - dokumentujący biegłą znajomość języka angielskiego biznesowego na najwyższym poziomie zaawansowania, a także ICFE (The International Certificate in Financial English) - potwierdzający biegłą znajomość języka angielskiego finansowego. ICFE jest uznanym na całym świecie, elitarnym egzaminem przygotowanym przez Cambridge ESOL oraz ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) - światową organizację zrzeszającą dyplomowanych księgowych i innych specjalistów w dziedzinie finansów. Prowadziła specjalistyczne kursy języka finansowego i księgowego w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce.


Oprócz biegłej znajomości języka angielskiego finansowego i biznesowego, ma wieloletnią praktykę zawodową na stanowiskach samodzielnych i menedżerskich w korporacjach międzynarodowych i w firmach średniej wielkości o różnym profilu działalności. Od wielu lat uczestniczy w negocjacjach biznesowych, wykonuje tłumaczenia konsekutywne, tłumaczy dokumenty finansowe, teksty biznesowe i inne specjalistyczne dokumenty branżowe.

Jest magistrem Fizyki UW oraz absolwentką SGH Wydziału Strategicznego Zarządzania Marketingowego w Warszawie. Posiada Certyfikat ukończenia kursów Szkoły Giełdowej GPW w Warszawie. Uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu analizy finansowej, strategii przedsiębiorstw, wyceny firm, rachunkowości i podatków. W ostatnim czasie, oprócz prowadzenia kursów z języka angielskiego, współpracowała jako ekspert z firmą konsultingową zajmującą się doradztwem w zakresie rozwoju biznesu, a także wyceną przedsiębiorstw oraz prowadzeniem transakcji kupna i sprzedaży firm i udziałów.

O sobie: "Uwielbiam uczyć się arabskiego, piszę i czytam po arabsku, jestem zafascynowana Bliskim Wschodem i tamtejsza kulturą, odpręża mnie praca fizyczna w ogrodzie."

                                         
 Fly High by Eltee.pl    ul. Klimczaka 17/132    02-797 Warszawa     info@eltee.pl   
VMD Script logo
Do góry