Kamil Kondziołka, Założyciel

If you want to do it, just do it
Richard Branson

Jedyne co nas ogranicza przy spełnianiu marzeń to własna wyobraźnia.
Martyna Wojciechowska 

Moich “mistrzów” i ich cytatów jest cała lista, gdyż ciągle szukam rozwiązań, które skutecznie zmotywują nas do działania, a w efekcie do bycia skutecznym w nauce języka obcego. Ludzie są dla mnie prawdziwą inspiracją, wierzę, że zawsze, kiedy czegoś pragniemy, możemy to osiągnąć. Nikt nie mówi, że będzie łatwo, że wszystko przyjdzie samo, że nie będzie chwili słabości – to wzniosłe słowa, ale prawdziwe i chcę, abyś również w nie uwierzył(-a). Po prostu wiedz, że możesz więcej niż Ci się wydaje - możesz nauczyć się języka i ja wiem, że to zrobisz!

Języki interesowały mnie od zawsze, choć z początku nie wiedziałem po co się ich uczę. Kilka lat temu ukończyłem filologię rosyjską na UW, podczas studiów wyjechałem do Moskwy i pokochałem to miasto. Jest nieprzewidywalne, dziwi, zaskakuje, zachwyca, odpycha, przyciąga, pędzi do przodu, nigdy nie wiesz, co przyniesie kolejna minuta i kolejny dzień, niczego nie można być pewnym, musisz być przygotowany(-a) zawsze i na wszystko, a kiedy nie ma już żadnej nadziei nagle wszystko udaje się załatwić i zza ciemnych chmur wychodzi najjaśniejsze słońce.
Konfrontacja, absolutne zderzenie wiedzy uzyskanej na studiach z zastaną rzeczywistością̨ wywróciły do góry nogami moje podejście do nauki języków, nauczania w ogóle i codziennych wyzwań. 

Interesuję się̨ sposobami na motywowanie siebie i innych, zarządzaniem czasem, zmianą i sobą̨ - te elementy są̨ moim zdaniem kluczem do projektu jakim jest nauczenie się̨ języków obcych. Swoje spostrzeżenia językowe, motywacyjne i lifestylowe przelewam na bloga jezykipodroze.pl - zapraszam serdecznie :).

Prywatnie jestem mężem i tatą, uwielbiam motoryzację, dobrą zabawę i dużą dawkę adrenaliny :)

 

                                         
 Fly High by Eltee.pl    ul. Klimczaka 17/132    02-797 Warszawa     info@eltee.pl   
VMD Script logo
Do góry