×
≡ menu

Kamila, lektorka języka francuskiego

Nauczanie języka francuskiego jest moją pasją, dzięki której zarażam innych i moi kursanci odnoszą sukcesy językowe. Łamią bariery językowe i francuski nie wydaje się już taki trudny :)

W tej pracy spełniam się zawodowo nieustannie od 2000 roku nie wliczając czasu studiów na Uniwersytecie Łódzkim w NKJO oraz WSH na kierunku dydaktyka języków obcych. Byłam na kilku stażach m.in Alliance Francaise w Marsylii oraz Cavilam Vichy.  Spędziłam ok. dwóch lat w Marsylii, gdzie  poznawałam kulturę i obyczaje Francji. Daje mi to niewymierne korzyści, ponieważ na swoich zajęciach przemycam  słownictwo z życia codziennego.

Na zajęciach stosuję różne techniki nauczania tak, żeby zajęcia nie były nudne i aby maksymalnie zaangażować kursanta. Nauka języka to nie tylko gramatyka: odmiana czasowników i ćwiczenia z książki, to także Internet, materiały audiowizualne, gry i zabawy multimedialne.

Sukcesem dla mnie jest to, jeśli po jakimś czasie kursant czyta książki w oryginalnej wersji językowej i swobodnie wypowiada się na zajęciach. Jestem zdania, że po pierwszych dobrze przygotowanych zajęciach można z nich wyjść z takim zasobem słów, aby mówić swobodnie o sobie i zadawać proste pytania.

Uczę często osoby bardzo zapracowane i zajęte, głównie w firmach, które uczą się języka praktycznie tylko na zajęciach :)

Kiedy nie uczę, spotykam się z przyjaciółmi, wspólnie gotujemy, tańczymy, chodzimy na piesze wędrówki. Interesuje mnie psychologia, dekoracja wnętrz i architektura. Uwielbiam podróże, te dalekie i bliskie, latem morze, zimą góry i narty zjazdowe.

Zapraszam na zajęcia języka francuskiego :)

Zobacz nas na Facebooku       
 Fly High by Eltee.pl
VMD Script logo