Metoda Language Challenge (angażująca nauka samodzielna)

Wszystko zaczęło się w lutym 2015 roku kiedy na naszym blogu i facebooku wystartowało wyzwanie "30 Dni z Angielskim, Które Zmienią Twoje Życie". Polegało na tym, że codziennie prezentowaliśmy jedno słówko wraz z kontekstem i przykładami użycia, a po 30 dniach wszyscy uczestnicy wyzwania mogli swobodnie przeczytać oryginalny artykuł z BBC, z którego pochodziły słówka. Do dzisiaj odbyło się aż 9 wyzwań, w których wzięło udział ponad 230 tysięcy osób i wciąż odbywają się kolejne wyzwania.

Najlepsze wyzwania zostały ułożone w barwne, angażujące i pełne emocji autorskie kursy językowe w postaci e-booków, dostępne w naszym sklepie internetowym, a dla Ciebie, jeśli uczysz się z nami, są one bezpłatne!

Regularna nauka z dobrym lektorem przyniesie Ci wspaniałe efekty. Jednak lektor nie towarzyszy Ci każdego dnia. Ale język angielski zdecydowanie może i powinien towarzyszyć Ci codziennie. Codzienny kontakt z angielskim sprawi, że osiągniesz płynność w posługiwaniu się językiem zdecydowanie szybciej!

E-booki, które dla Ciebie tworzymy nie są zwykłymi kursami ani lekcjami. Wystarczy, że przez 15 minut każdego dnia zrealizujesz jeden dzień z e-booka. Jeśli nie uczyłeś się w ten sposób najwyższy czas to zmienić :)

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU I SPRAWDŹ E-BOOKI

Metoda Language Challenge

                                         
 Fly High by Eltee.pl    ul. Klimczaka 17/132    02-797 Warszawa     info@eltee.pl   
VMD Script logo
Do góry